Het team van Kisveld is een gevarieerde groep mensen. Een ieder is op zijn/haar eigen vakgebied een specialist.

Naast een vaste groep medewerkers zijn er ook vaak stagiaires, vrijwilligers en externe ‘hulptroepen’ op school te vinden. Samen zorgen zij voor een goede, veilige, schone leeromgeving voor de leerlingen van school.

De leerkrachten zijn op hun werkdag aanwezig van 8.00 uur tot ongeveer 16.30 uur. Indien u een gesprek wilt met één van de teamleden is dat altijd mogelijk. Voor schooltijd kunt u terecht met korte vragen. Voor uitgebreidere gesprekken zal hij/zij een afspraak met u maken.

De directeur is, evenals de leerkrachten, altijd bereid tot het beantwoorden van uw vraag of het voeren van een gesprek. Vanwege directietaken kan het zijn dat zij niet altijd aanwezig of beschikbaar is, maar kunt u een afspraak maken.

Rechtstreeks de juiste personen bereiken? Hieronder vind u de e-mail adressen.

 Ellen Hemmers

dir@kisveldvco.nl of

e.hemmers@kisveldvco.nl

 Annemarie Westhuis

ib@kisveldvco.nl of

a.westhuis@kisveldvco.nl

 Annemiek Ooms a.ooms@kisveldvco.nl
 Judith Lammers j.lammers@kisveldvco.nl
 Kirsten Groot Nibbelink k.grootnibbelink@kisveldvco.nl
 Marjo Temmink m.temmink@kisveldvco.nl
 Pieter-Jan van Zwieten p.vanzwieten@kisveldvco.nl
 Roelof Reinders r.reinders@kisveldvco.nl